Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

EBA TV Ders Çekimleri Birinci Dönem Değerlendirme ve İkinci Dönem Planlama Toplantısı Genel Müdürlüğümüzde Yapıldı

EBA TV Ders Çekimleri Birinci Dönem Değerlendirme ve İkinci Dönem Planlama Toplantısı çalışmada görev alan milli eğitim uzmanları ve öğretmenlerin katılımıyla Programlar ve Öğretim Materyalleri Daire Başkanı Dr. Ahmet İşleyen başkanlığında gerçekleştirildi.
EBA TV Ders Çekimleri Birinci Dönem Değerlendirme ve İkinci Dönem Planlama Toplantısı Genel Müdürlüğümüzde Yapıldı

Toplantıda katılımcılara hitap eden Daire Başkanı Dr. Ahmet İşleyen, yayın içeriği, denetimi ve incelenmesiyle ilgili genel bir değerlendirme yaptı. ''Genel Müdürlük olarak uzaktan eğitim faaliyetlerini titizlikle yürütmekteyiz. Ders içeriklerinin zenginleştirilmesi için İstanbul, Ankara ve Bursa'da EBA'ya materyal hazırlamakta, ders videolarının daha kaliteli olması için teknik ekipten derslerin niteliğine kadar birçok konuda çalışmalar yapmaktayız." dedi.

Milli Eğitim Bakanımızın talimatları doğrultusunda 2.dönem çekimlerinin devam edeceğini söyleyen İşleyen, yeni dönem için milli eğitim uzmanları ve öğretmenlerin görüş ve önerilerini aldı.

Yayında emeği geçenlere teşekkür eden İşleyen, öğretmenlerin ''24 Kasım Öğretmenler Gününü" kutlayıp hediyelerini takdim etti.

18-11-202018-11-202018-11-2020

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.