Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

Genel Müdür Yılmaz, saha çalışmaları kapsamında Kahramanmaraş'ı ziyaret etti

Millî Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz, imam hatip okullarına yönelik saha çalışmalarında bulunmak üzere Kahramanmaraş ve ilçelerini ziyaret etti.  
Genel Müdür Yılmaz, saha çalışmaları kapsamında Kahramanmaraş'ı ziyaret etti

Din Öğretimi Genel Müdürlüğüne bağlı okullarda çeşitli istişare ve değerlendirmelerde bulunmak üzere saha ziyareti gerçekleştiren Genel Müdür Nazif Yılmaz'ın bugünkü durağı Kahramanmaraş'tı.

İmam hatip okullarının eğitim kalitesini daha da artırmak ve istişarelerde bulunmak amacıyla çeşitli okulları yerinde ziyaret eden Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürlüğünde düzenlenen değerlendirme toplantısına katıldı. Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz, milli eğitim müdür yardımcıları, ilçe müdürleri ile şube müdürleri katıldı. İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz, Genel Müdür Yılmaz'a Kahramanmaraş'ın Kurtuluşunun 101. Yılı anısına hediye takdiminde bulundu

Yılmaz, toplantının ardından İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz ve beraberindeki yöneticilerle birlikte yapımı devam eden Tenzile Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde incelemelerde bulundu.

15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Ortaokulu'nda ise okuma salonu açılışı ve hafızlık icazet programına katılan Genel Müdür Yılmaz, daha sonra Şehit Erol Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni ziyaret etti.

Daha sonra Türkoğlu ilçesine geçen Genel Müdür Nazif Yılmaz, beraberindeki heyetle birlikte Yedi Güzel Adam Anadolu İmam Hatip Lisesi ile Türkoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni ziyaret etti.

16-02-2021

16-02-202116-02-202116-02-202116-02-2021

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.