Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

Millî Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Doç. Dr. Yusuf TEKİN, İmam Hatip Ortaokulları ve Anadolu İmam Hatip Liseleri Müdürleri “Eğitim Yönetimi ve Kalite Çalıştayı”na katıldı

Millî Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Doç. Dr. Yusuf TEKİN, İmam Hatip Ortaokulları ve Anadolu İmam Hatip Liseleri Müdürleri “Eğitim Yönetimi ve Kalite Çalıştayı”na katıldı

Doç. Dr. Yusuf TEKİN, Genel Müdürlüğümüzce Yalova Esenköy Hizmet İçi Eğitim Enstitüsü’nde gerçekleştirilen “Eğitim Yönetimi ve Kalite Çalıştayı"na katıldı.

 

MEB Müsteşarı Doç. Dr. Yusuf TEKİN, Genel Müdürlüğümüzce 07-09 Ekim 2015 tarihleri arasında Yalova Esenköy Hizmet İçi Eğitim Enstitüsü’nde İstanbul’da görev yapan imam hatip ortaokulları ve Anadolu imam hatip liseleri müdürlerine yönelik olarak düzenlenen “Eğitim Yönetimi ve Kalite Çalıştayı"nın son gününe katılarak kendi ifadeleriyle okul müdürleriyle “hasbihâl” etti.

 

MEB Müsteşarı Doç. Dr. Yusuf TEKİN, konuşmasına dünden bugüne Millî Eğitim Bakanlığı’nın politikaları, aksayan yönler, ideolojik gerekçelerle yapılan hatalar ile eğitim sisteminin aktüel konuları hakkında bilgi vererek başladı.

 

Doç. Dr. Yusuf TEKİN, imam hatip okullarının günümüzde ulaştığı noktaya vurgu yaparak konuşmasına devam etti. İmam hatip okullarının geçmişte olduğu gibi gelecekte de büyük başarılara imza atacağını, bu konuda eğitim yöneticilerine büyük görevler düştüğünü ifade etti.

 

Doç. Dr. Yusuf TEKİN, konuşmasının son bölümünü, okul müdürleri ile karşılıklı hasbihâle ayırdı. Bu bölümde, okul müdürlerini dinleyen TEKİN, okul müdürlerinin talep, öneri ve beklentileri ilgili konulara değinerek konuşmasını bitirdi.

 
Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.