Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

Anadolu imam hatip liseleri proje okulları bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı yapıldı

Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce, 2021- 2022 eğitim öğretim yılı itibarıyla proje okulu kapsamında eğitim faaliyeti yürütecek 113 Anadolu imam hatip lisesinin müdürlerine yönelik düzenlenen "proje okulları bilgilendirme ve değerlendirme" toplantısı gerçekleştirildi.  
Anadolu imam hatip liseleri proje okulları bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı yapıldı

Çevrim içi olarak yapılan toplantının açılış konuşmasını yapan Din Öğretimi Genel Müdürü Dr. Nazif Yılmaz, proje kapsamına alınan imam hatip okullarının, bulundukları il ve ilçelerin gururu olması gerektiğini söyledi. Yılmaz, bu nedenle okul yöneticilerinin bundan sonra çok daha fazla gayret göstermeleri gerektiğini ifade ederek okul müdürlerine başarılar diledi.

Eğitim Ortamlarının ve Öğrenme Süreçlerinin Geliştirilmesi Daire Başkanı İhsan Erkul ise okullarda bundan sonra yürütülecek projeler ile ilgili bilgi verdi. Uluslararası Eğitim ve Öğretim Daire Başkanı Mustafa Yıldız da kurumsal kimlik, basın yayın ve sosyal medya kullanımı konusunda bir sunum yaptı. Eğitim Politikaları Daire Başkanı Oğuzhan Özkan ise, yönetim süreci, mevzuat bilgilendirmesi, öğretmen ve yöneticilerin görevlendirilmesi konusunda açıklamada bulundu.

22-04-202122-04-2021

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35 Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.