Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'ne teşekkür ve 'hayırlı olsun' ziyareti

Din Öğretimi Genel Müdürü Dr. Nazif Yılmaz ve beraberindeki daire başkanları, Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi iş birliğinde gerçekleştirilen "Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerinin Dini Danışmanlık ve Rehberlik Yeterlikleri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Projesi"nin başarıyla tamamlanması sonrasında hem teşekkür etmek amacıyla hem de dekanlık görevine getirilmesinden ötürü Prof. Dr. Şamil Dağcı'ya "hayırlı olsun" ziyaretine bulundu.   
Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'ne teşekkür ve 'hayırlı olsun' ziyareti

Millî Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürü Dr. Nazif Yılmaz ve beraberindeki daire başkanları Ahmet İşleyen, Mustafa Yıldız, Uğur Tecir ve Yusuf Akbaş ile birlikte Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şamil Dağcı'yı ziyaret etti.

Ziyarette; proje yürütücüsü ve Dekan Yard. Prof. Dr. İhsan Çapcıoğlu, MEB Yükseköğretim ve Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürlüğü Ahmet Emre Bilgili, eski Din Öğretimi Genel Müdürü Halil Hayıt ile fakültenin öğretim elemanları ve proje araştırmacıları Doç. Dr. Rabiye Çetin, Dr. Hadi Ensar Ceylan ile Dr. Fatma Çapcıoğlu yer aldı.   

Din Öğretimi Genel Müdürü Dr. Nazif Yılmaz, yapılan görüşmede, Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ile yürütülen verimli iş birliğinden dolayı proje paydaşlarına teşekkür etti. Yılmaz, ayrıca mevcut çalışmalara yenilerinin eklenmesiyle birimler arası iş birliğinin geliştirilerek sürdürülmesini arzu ettiklerini belirtti. Yılmaz ve beraberindeki heyet, ayrıca dekanlık görevine getirilemsinden ötürü Dağcı'ya hayırlı olsun dileklerinde bulundu. 

Dekan Prof. Dr. Şamil Dağcı ise, heyetin ziyaretinden ve olumlu geri bildirimlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve bu iş birliğinin güçlenerek sürdürülmesini arzu ettiklerini belirterek teşekkürlerini iletti. Görüşme, proje katılımcılarına teşekkür belgelerinin takdimi ile sona erdi.          

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.