Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

Bakan Yardımcımız Yılmaz ve Genel Müdürümüz Gül "Ankara İmam Hatip Okul Müdürleri Toplantısı"na Katıldı

Bakan Yardımcımız Nazif Yılmaz ve Genel Müdürümüz Mehmet Nezir Gül, Tevfik İleri Anadolu İmam Hatip Lisesinde gerçekleştirilen "Ankara İmam Hatip Okul Müdürleri Toplantısı"na katıldı.
Bakan Yardımcımız Yılmaz ve Genel Müdürümüz Gül

Ankara'da bulunan Anadolu imam hatip liseleri ile imam hatip ortaokullarının 2022-2023 eğitim öğretim yılı hazırlıkları konulu toplantı, Tevfik İleri Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda Millî Eğitim Bakan Yardımcımız Nazif Yılmaz, Din Öğretimi Genel Müdürümüz Mehmet Nezir Gül ve Daire Başkanımız Abdülhalik Baş'ın katılımıyla gerçekleştirildi.  

Toplantıya Din Öğretimi Genel Müdürlüğü şube müdürleri, din öğretiminden sorumlu il millî eğitim müdür yardımcısı ve şube müdürü, inşaat ve emlâktan sorumlu il millî eğitim şube müdürü, din öğretiminden sorumlu ilçe millî eğitim şube müdürleri ile Anadolu imam hatip liseleri ve imam hatip ortaokulları müdürleri katıldı.

Toplantıda Bakan Yardımcımız Nazif Yılmaz, imam hatip okullarının YKS ve LGS'de elde ettikleri başarıların her geçen yıl artarak devam ettiğini belirterek bu başarıların önümüzdeki eğitim ve öğretim yılında da devam ettirilmesi için okul müdürlerinin gayretlerini sürdürmeleri gerektiğini ifade etti.  

Genel Müdürümüz Mehmet Nezir Gül, "2022-2023 eğitim ve öğretim yılı hazırlıkları kapsamında okullarımızın temizlik, donatım, kırtasiye, küçük onarım vb. ihtiyaçlarının okullar açılmadan karşılanarak eğitim öğretime sorunsuz başlamak istiyoruz." şeklinde konuştu.  

Daire Başkanımız Abdülhalik Baş ve şube müdürleri okulların temizlik, donatım, kırtasiye ve küçük onarım ihtiyaçlarının giderilmesiyle katılımcıları bilgilendirdi.

Toplantıda Genel Müdürlüğümüz yetkilileri tarafından okulların tespit edilen ihtiyaçları raporlaştırıldı.

27-07-2022

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35 Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.