Din Öğretimi Genel Müdürlüğü
"Değerler Eğitiminde Eğitim Yöneticilerinin Rolü" Konferansı
![](/meb_iys_dosyalar/2015_04/k_09112619_6.jpg)
Genel Müdürümüz Nazif YILMAZ İstanbul Kadıköy Halk Eğitim Merkezinde Kadıköy ilçesindeki okul müdürlerine "Değerler Eğitiminde Eğitim Yöneticilerinin Rolü-Değerleri Kuşanmış Yöneticiler" başlıklı bir konferans verdi.
Konferansa Kadıköy ilçesindeki okul müdürlerinin yanı sıra Üsküdar, Maltepe, Ataşehir, Çekmeköy, Kartal, Ümraniye, Sancaktepe, Beykoz, Sultanbeyli, Pendik ve Tuzla´ ilçelerinden de okul müdürleri katıldı.