Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

Dijital İçerik Üretim Eğitimi'ne Öğretmenlerden Yoğun İlgi

Genel Müdürümüz Nazif Yılmaz ile Programlar ve Öğretim Materyalleri Daire Başkanı Ahmet İşleyen'in katılımıyla DOGM Materyal internet sitesi ve e-materyal çalışmalarının öğretmenlere tanıtımıyla başladı.
Dijital İçerik Üretim Eğitimi'ne Öğretmenlerden Yoğun İlgi

Genel Müdürümüz Nazif Yılmaz ile Programlar ve Öğretim Materyalleri Daire Başkanı Ahmet İşleyen'in katılımıyla DOGM Materyal internet sitesi ve e-materyal çalışmalarının öğretmenlere tanıtımıyla başladı. DOGM Materyal sitesi ile yeni e-materyal üretim vizyonu ve etkileşimli araçlar ele alındı.  

Recep Küçükşahin moderatörlüğünde geçekleşen eğitimde, Muhammed Erinç DOGM Materyal e-içerik atölyesindeki araçlarla e-materyal üretim sürecini anlattı. Öğretmenlerin yoğun katılım ve ilgisiyle karşılanan eğitim; yine öğretmenlerden gelen talepler doğrultusunda 02.12.2020 çarşamba gününe kadar hafta içi beş gün boyunca devam edecektir.

Eğitimlere katılmak isteyen öğretmenler dogm_materyal@meb.gov.tr adresine ad, soyad ve tel bilgileriyle başvuru yapabilirler.

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.