Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüz ve Ahmet Yesevi Üniversitesi Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

29 Haziran 2022 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüz ile Ahmet Yesevi Üniversitesi Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı.
Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüz ve Ahmet Yesevi Üniversitesi Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

Millî Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüz ile Ahmet Yesevi Üniversitesi iş birliğinde; Ahmet Yesevi Üniversitesi tarafından Türkiye'ye getirilecek ortaöğretim ve yükseköğretim öğrencileri ile öğretim elemanlarının ülkemizin sahip olduğu din eğitimi tecrübesinden faydalanmaları amacıyla ülkemize yapacakları ziyaretlerde barınma ve eğitim ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla iş birliği protokolü imzalandı.

Eğitim ve Öğretime İlişkin protokolü Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü adına Din Öğretimi Genel Müdürümüz Mehmet Nezir Gül, Ahmet Yesevi Üniversitesi adına Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Muhittin Şimşek imzaladı. İmza töreninde Uluslararası Eğitim ve Öğretim Daire Başkanımız Mustafa Yıldız da hazır bulundu.

29-06-202229-06-2022

 

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35 Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.