Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

DÖGM-Materyal Sitesine Etkinlik Fasikülleri, LGS-YKS Testleri ve Konu Kazanım Testleri Eklendi

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü'nün öğretmenleri ve öğrencileri yardımcı kaynaklarla destekleme çalışmaları 2023 yılında da hız kesmeden devam ediyor. 
DÖGM-Materyal Sitesine Etkinlik Fasikülleri, LGS-YKS Testleri ve Konu Kazanım Testleri Eklendi

Bu hafta yayımlanan Ocak ayı paketi ile yıllık planlamalar ile uyumlu materyaller erişime açılmıştır. Bu kapsamda, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi (4-12. sınıflar) ve AİHL meslek dersleri (9-12. sınıflar) için 3. ünitelere yönelik etkinlik kitapları ve ünite testleri hazırlanmıştır. Ayrıca, 8. sınıf (LGS) ve 9-12. sınıflar (YKS) için Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersinin 2. ünitelerini kapsayan sınava hazırlık materyalleri de bu ay hazırlanan pakette yer almaktadır.

Aşağıdaki tabloda, öncelikle Ocak paketinde yer alan materyallere ait erişim adresleri (ardından da daha önceki aylarda yayımlanan paketlere ait bilgiler) görülmektedir. Programlar ve Öğretim Materyalleri Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanan çok daha fazla materyale DOGM-MATERYAL (http://dogm.eba.gov.tr) sayfası üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35 Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.