Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

DÖGM Yabancı Dil Portalı açıldı

Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce, imam hatip ortaokulu ve Anadolu imam hatip liselerindeki yabancı dil eğitimi destekleyici nitelikte yabancı dil portalı açıldı. Portala "dogmyabancidil.meb.gov.tr" adresinden erişim sağlanıyor.  
DÖGM Yabancı Dil Portalı açıldı

Din Öğretimi Genel Müdürlüğüne bağlı liselerde 9, ortaokullarda ise yoğunlaştırılmış olarak 2 farklı dilde yabancı dil eğitimi, koordinatörlük sistemi ile veriliyor.  

Okullardaki yabancı dil eğitimi destekleyici nitelikte hem lise hem de ortaokul gruplarına yönelik yabancı dil portalında; eğitim verilen yabancı dil alanlarına ait dokümanlar, videolar, projelere yönelik sunumlar ve birçok materyal öğretmen ver öğrencilerin erişimine açıldı.

Ayrıca uygulama usul ve esaslarının bulunduğu portaldan okullardaki yabancı dil eğitim programlarına ulaşılabilir, güncel etkinlik ve duyurular hakkında bilgi edinilebilir.

dogm.meb.gov.tr adresi üzerinden "Bağlantı" sekmesinden de ulaşılabilen yabancı dil portalına erişmek için tıklayınız.

 

 

 

 

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35 Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.