Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

Erdem 2021 Proje Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Erdem 2021 Proje Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Genel Müdürümüz Nazif Yılmaz, Arge ve Projeler Daire Başkanımız Uğur Tecir 'in katılımıyla ERDEM 2021 Programı Kapsamında Projeleri Desteklenen 137 okul müdürü ve proje koordinatörleriyle Zoom üzerinden "Erdem 2021 Proje Değerlendirme Toplantısı" yapıldı.

İmam hatip okullarında öğrenim gören öğrencilerin akademik başarı, bilimsel, sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal faaliyetler ile milli, manevi, ahlaki, insani ve kültürel değerleri benimseyen ve koruyan bireyler olarak yetiştirilmesi amacıyla uygulanmakta olan "Eğitimde Rehberlik ve Destekleme Modeli (ERDEM) Destek 2021 Programı" proje yürütme sürecinde takip edilmesi gereken yol haritası ve ilgili hususlar istişare edildi.   

Dr. Nazif Yılmaz toplantıda yaptığı konuşmada İmam hatip okullarının çok büyük proje ve başarılara imza attığını söyledi. Yılmaz, inanç ve gayretle çalışan okullarımızın proje ekipleri kurarak daha kalıcı ve başarılı projeler ortaya koyacağını ifade etti.

Arge ve Projeler Daire başkanı Uğur Tecir okullarımıza projelerdeki gayretlerinden dolayı teşekkür etti. Tecir okullarımızın projelerini STK'lar, belediyeler üniversiteler ve diğer yerel paydaşlar işbirliğiyle daha da kalıcı hale getirmesi gerektiğini ifade etti.

Programda ARGE ve Projeler Dairesi'nden Milli Eğitim Uzmanı Abdullah Cevizci, Projeler Bütçe Sorumlusu Güngör Faruk Kuru, Sosyal Medya ve Tanıtım Sorumlusu Ömer Çöklü Genel Müdürlük KTS Sorumlusu Selçuk Koyuncu "Erdem Proje Yürütme Süreci" ile ilgili sunumlar yaptılar.

Toplantı proje koordinatörleri ve okul müdürlerinin proje süreci ile ilgili soru cevap ve öneriler bölümüyle sona erdi.

10-11-202110-11-202110-11-2021

 

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35 Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.