Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

Eskişehir ve Kütahya´da Bulunan Anadolu İmam Hatip Liselerine Ziyaret Gerçekleştirildi

Eskişehir ve Kütahya´da Bulunan Anadolu İmam Hatip Liselerine Ziyaret Gerçekleştirildi

Öğrenci İşleri ve Eğitim Ortamlarının Geliştirmesi Daire Başkanımız Abdülhalik Baş ve Bütçe Şube Müdürümüz Hüseyin Demirbaş, Eskişehir ve Kütahya’daki Anadolu İmam Hatip Liselerini ziyaret ettiler. 

Daire Başkanımız Abdülhalik Baş ve Şube Müdürümüz Hüseyin Demirbaş 26.02.2019 tarihinde Eskişehir ve Kütahya´daki Anadolu İmam Hatip Liselerini ziyaretlerinde okul yöneticileriyle toplantılar yaptı, okullarda incelemede bulundu. Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cirit ve Din Öğretimi Şube Müdürü Mustafa Özdemir´in de eşlik ettiği ziyarette Eskişehir il genelinde Tepebaşı Tunalı Anadolu İmam Hatip Lisesi, Cevat Ülger Uluslararası Anadolu İmam Hatip Lisesi, Çamlıca Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Yunus Emre Anadolu İmam Hatip Lisesine ziyaretler gerçekleştirildi.

Aynı gün Kütahya´ya geçen Daire Başkanımız ve Şube Müdürümüzün ziyaretlerine, İl Millî Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit ve Din Öğretimi Şube Müdürü İbrahim Sak da eşlik etti. Kütahya ziyareti kapsamında Kırklar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Şehit Ömer Halisdemir İmam Hatip Ortaokulu, Evliya Çelebi Anadolu İmam Hatip Lisesi, Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi, Şehit Selim Cansız Anadolu İmam Hatip Lisesinde okul yöneticileriyle bir araya gelinerek okulların durumları hakkında müzakereler ve yerinde tespitler yapıldı.

07-03-201907-03-201907-03-2019

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.