Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

Geleneksel ve çağdaş sanatlar programı uygulayan okullarla değerlendirme toplantısı

Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce; musiki, geleneksel ve çağdaş görsel sanatlar programı uygulayan Anadolu imam hatip liselerinin yönetici ve koordinatörleriyle çevrimiçi toplantı gerçekleştirildi.  
Geleneksel ve çağdaş sanatlar programı uygulayan okullarla değerlendirme toplantısı

Eğitim Ortamlarının ve Öğrenme Süreçlerinin Geliştirilmesi Daire Başkanı İhsan Erkul'un katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, musiki programı uygulayan 14 okul ile geleneksel görsel sanatlar programı uygulayan 14 okulun idareci ve koordinatörleriyle bir istişare toplantısı yapıldı.

Toplantıda; 1. dönemde yapılan etkinlikler, rehberlik çalışmaları, 2. döneme yönelik planlanan çalışmalar, 11. ve 12. sınıfa devem eden öğrencilerin üniversiteye yönelik hazırlık çalışmaları ile dış paydaşlarla yapılan iş birliklerinin değerlendirilmesi gibi konular ele alındı.

16-02-2021

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.