Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

"Gençler için liderlik ahlakı" semineri Arapça olarak düzenlendi

MEB Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce "Gençler Dünyayı Tanıyor" programı kapsamında imam hatip lisesi öğrencilerine yönelik düzenlenen "Gençler için liderlik ahlakı" semineri Arapça olarak gerçekleştirildi.  


Din Öğretimi Genel Müdürlüğü ve Uluslararası İslam Düşünce Enstitüsü iş birliğiyle Gençler Dünyayı Tanıyor seminerleri kapsamında beşincisi düzenlenen programda, "Gençler için liderlik ahlakı" semineri Yemenli Prof. Dr. Davud el-Hidabi'nin katılımıyla gerçekleştirildi.

Erciyes AİHL Arapça öğretmeni Hammud El-Berho'nun yönettiği seminerde; liderlik ahlakının önemi, liderlik ahlakı modeli, gençlerin ahlaki duruşlarının güçlendirilmesinin keyfiyeti, gençlerde liderlik ahlakını inşa etmenin yolları, liderlik ahlakının nitelikleri ve yetkinlikleri gibi konular ele alındı.

Çevri miçi olarak yapılan program Genel Müdürlüğün YouTube kanalından da canlı olarak yayımlandı. Seminere katılan Eğitim Ortamlarının ve Öğrenme Süreçlerinin Geliştirilmesi Daire Başkanı İhsan Erkul da programa katkılarımdan dolayı Prof. Dr. Davud el-Hidabi ve katılımcılara teşekkür etti.

Seminer videosuna ulaşmak için tıklayınız.

17-06-202117-06-2021

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35 Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.