Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

Genel Müdür Gül, İzmir Programında Uluslararası Seferihisar İMKB Anadolu İmam Hatip Lisesini Ziyaret Etti ve Anadolu Mektebi Paneline Katıldı

Genel Müdürümüz Mehmet Nezir Gül, İzmir'de gerçekleştirdiği programlar kapsamında İzmir Seferihisar Uluslararası Seferihisar İMKB Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret etti, Anadolu Mektebi programına katılarak katılımcılara hitap etti.
Genel Müdür Gül, İzmir Programında Uluslararası Seferihisar İMKB Anadolu İmam Hatip Lisesini Ziyaret Etti ve Anadolu Mektebi Paneline Katıldı

Genel Müdürümüz Mehmet Nezir Gül, Uluslararası Seferihisar İMKB Anadolu İmam Hatip Lisesini Ziyaret Etti
Genel Müdürümüz Mehmet Nezir Gül, ziyaret programında Uluslararası Seferihisar İMKB Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileriyle okulun konferans salonunda bir araya geldi. Öğrencilere hitap eden Gül, öğrencilerin okulla ilgili görüşlerini aldı ve taleplerini dinledi. Ziyarette okulun yönetici ve öğretmenleri ile toplantı yapan Genel Müdürümüz Gül, okulun işleyişi, yapılan çalışmalar ve okulun talepleri hakkında bilgi aldı. 

Ziyarette Uluslararası Eğitim ve Öğretim Daire Başkanı Mustafa Yıldız, Uluslararası AİHL Koordinatörü Oğuz Maraş, İzmir İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Tahir Büdün, İzmir İl MEM Şube Müdürü Yusuf Yılmaz ve Seferihisar İlçe Millî Eğitim Müdürü Ahmet Vehbi Koç da eşlik etti.

Ziyaret program kapsamında Uluslararası Seferihisar İMKB Anadolu İmam Hatip Lisesi proje paydaşı yetkilileri de hazır bulundu.

Genel Müdür Gül, Anadolu Mektebi "Cengiz Aytmatov Açılış Paneli" Programına Katıldı
Genel Müdürümüz Mehmet Nezir Gül, Anadolu Mektebi Yazar Okumaları Ege Bölgesi Paneli kapsamında, Anadolu Mektebi ve İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan, Anadolu Mektebi öğrencilerinin sunumları ile gerçekleşen "Cengiz Aytmatov Açılış Paneli"ne katıldı.

Genel Müdürümüz panelde yaptığı konuşmada okuma kültürünü geliştirmeye yönelik çalışmaların önemine değindi. Anadolu Mektebi çalışmalarının öneminden bahseden Gül,  Anadolu Mektebi Yürütme Kurulu Başkanı Prof. Dr. Sami Güçlü başta olmak üzere emeği geçenlere teşekkür etti. Gül, bu tür çalışmaların gençliğin yetişmesinde önemli bir yeri olduğuna işaret ederek, okumaya yönelik okullarda yürütülen çalışmalara değindi. 

Açılış Paneli programına İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, Anadolu Mektebi Yürütme Kurulu Başkanı ve Prof. Dr. Sami Güçlü, Kültür ve Turizm Bakanlığı Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürü Vekili Ali Odabaş, Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakan Danışmanı Süleyman Bayraktar, İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit Yentür, Uluslararası Eğitim ve Öğretim Daire Başkanı Mustafa Yıldız ve diğer ilgililer katıldı.

25-03-202225-03-202225-03-202225-03-202225-03-202228-03-202228-03-202228-03-202228-03-202228-03-2022

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35 Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.