Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

Genel Müdür Yılmaz Başkanlığındaki Heyetimiz, Ankara Valisi Sayın Vasip Şahin´e "Hayırlı Olsun" Ziyareti Gerçekleştirdi

Genel Müdür Yılmaz Başkanlığındaki Heyetimiz, Ankara Valisi Sayın Vasip Şahin´e "Hayırlı Olsun" Ziyareti Gerçekleştirdi

Genel Müdürümüz Nazif Yılmaz ve beraberinde Daire Başkanlarımızdan oluşan heyetimiz, Ankara Valisi Sayın Vasip Şahin´e "Hayırlı Olsun" ziyaretinde bulundu.

Genel Müdürümüz Nazif Yılmaz Din Öğretiminde gelinen aşama hakkında Sayın Şahin’e bilgiler arz etti, gerçekleştirilen çalışmaları anlattı, Genel Müdürlüğümüzün çalışmalarını ve tanıtımlarını içeren kitap setini takdim etti.

Ankara Valisi Sayın Vasip Şahin yaptığı değerlendirmede eğitimde ve din öğretiminde önemli mesafeler kat edildiğini, eğitim ortamları ve fiziki imkanlar konusunda istisnalar dışında neredeyse sorun kalmadığını ifade ederek; bundan sonrası için okullarımızda yönetici ve öğretmenlere önemli işler düştüğünü, azimli, gayretli çalışmalarla  hedeflenen yarınlara böyle ulaşılacağını belirtti.

Ziyarette Genel Müdürümüz Nazif Yılmaz’ın beraberinde Araştırma-Geliştirme ve Projeler Daire Başkanı Uğur Tecir, Eğitim Ortamlarının Geliştirilmesi ve Öğrenci İşleri Daire Başkanı Abdülhalik Baş, Eğitim Politikaları Daire Başkanı İhsan Erkul, İzleme ve Değerlendirme Daire Başkanı Yusuf Akbaş, Programlar ve Öğretim Materyalleri Daire Başkanı Dr. Ahmet İşleyen, Öğrenme Süreçlerinin Geliştirilmesi ve Sosyal Etkinlikler Daire Başkanı Oğuzhan Özkan, Uluslararası Eğitim ve Öğretim Daire Başkanı Mustafa Yıldız da hazır bulundu.

 

 

18-01-201918-01-201918-01-201918-01-2019

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.