Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

Genel Müdür Yılmaz, İstanbul'da imam hatip okullarını ziyaret etti

Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz, saha çalışmaları kapsamında İstanbul'da çeşitli imam hatip okullarını ziyaret ederek istişarelerde bulundu.  
Genel Müdür Yılmaz, İstanbul'da imam hatip okullarını ziyaret etti

Millî Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz, Yükseköğretim ve Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürü Ahmet Emre Bilgili ile birlikte İstanbul'un farklı ilçelerindeki çeşitli imam hatip okullarını ziyaret etti. 

Genel Müdür Nazif Yılmaz, programı kapsamında ilk olarak Bahçelievler Şehit Mehmet Karaaslan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret etti. Okulun faaliyetleri hakkında bilgi alan Yılmaz, öğrencilerle bir araya gelerek sohbet etti.

Genel Müdür Nazif Yılmaz daha sonra MEB Yükseköğretim ve Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürü Ahmet Emre Bilgili ile birlikte Sancaktepe Teknoloji İmam Hatip Lisesini ziyaret ederek yapılan çalışmaları incelediler.

Daha sonra Uluslararası Pendik Kız Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret eden Genel Müdür Yılmaz ve Bilgili, burada öğrencilerle bir araya gelerek bir süre sohbet ettiler.

Pendik'deki programın ardından Şile ilçesine geçen Genel Müdür Yılmaz ve Bilgili, Şile Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret ederek istişarelerde bulunarak çeşitli değerlendirmelerde bulundular.

09-03-202109-03-202109-03-2021

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.