Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

Genel Müdürümüz Ahmet İşleyen, Mamak'taki İmam Hatip Okulu Müdürleriyle Bir Araya Geldi

Mamak Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret eden Genel Müdürümüz Ahmet İşleyen, bu ilçedeki İmam hatip okulu yöneticileriyle bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.
Genel Müdürümüz Ahmet İşleyen, Mamak'taki İmam Hatip Okulu Müdürleriyle Bir Araya Geldi

Genel Müdürümüz Ahmet İşleyen'in yaptığı toplantıya, Mamak İlçe Millî Eğitim Müdürü Elif Özbek, Ankara İl Millî Eğitim Müdürlüğü Din Öğretiminden Sorumlu Şube Müdürü Selman Ekici ve Mamak ilçesindeki imam hatip okulu müdürleri katıldı. Toplantıda bilgilendirme ve değerlendirme yapıldı.

Toplantıya katılan yöneticilerden, okulların eğitim süreçleri ve öğrencilerin sınav başarıları hakkında bilgi alan Ahmet İşleyen, çözüm odaklı ilerleyen toplantıda yöneticilerin istek, talep ve önerilerini tek tek dinledi. Yöneticilerimize ve öğretmenlerimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden Genel Müdürümüz Ahmet İşleyen, "Geçmişten bugüne kadar din öğretimi her zaman özverili ve fedakâr olmayı gerektirmiştir. Hedeflerimize ve amacımıza baktığımızda sizlerden ilerleyen zamanlarda da aynı özveriyi bekliyorum." dedi.

İmam hatip okullarında temel İslam bilimleri öğretiminin yanında matematik ve fen bilimleri derslerinde de çok kaliteli bir eğitim verildiğine değinen Genel Müdürümüz, "Bunu öğrencilerimizin katıldıkları ulusal ve uluslararası yarışmalar ile sınav sonuçlarına bakarak görebiliyoruz. Özellikle imam hatip ortaokullarında bu eğitimi alan öğrencilerimizin Anadolu imam hatip liselerine devam etmesini teşvik etmeliyiz." dedi.

İmam hatip okullarının kültürümüz için hayati önem taşıdığına değinen Genel Müdürümüz Ahmet İşleyen, toplantıya katılan tüm yöneticilere teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi. 

28-07-202328-07-202328-07-202328-07-202328-07-2023

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35 Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.