Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

Genel Müdürümüz Dr. Ahmet İşleyen Eskişehir'de Bir Dizi Ziyarette Bulundu

Genel Müdürümüz Dr. Ahmet İşleyen, Eskişehir'i ziyaret ederek eğitim yöneticileri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile bir araya geldi.
Genel Müdürümüz Dr. Ahmet İşleyen Eskişehir'de Bir Dizi Ziyarette Bulundu

Eskişehir temasları kapsamında İl Millî Eğitim Müdürlüğünü ziyaret eden Genel Müdürümüz Dr. Ahmet İşleyen, burada İl Milli Eğitim Müdürü Sinan Aydın ve kurum yöneticileri tarafından karşılandı. Ziyarete Genel Müdürümüz Ahmet İşleyen'in yanı sıra İzleme ve Değerlendirme Daire Başkanımız Mustafa Yıldız da katıldı.

Eskişehir İl Millî Eğitim Müdürü Sinan Aydın ile bir görüşme yapan Genel Müdürümüz Ahmet İşleyen, daha sonra kentteki imam hatip okullarının yöneticileriyle bir araya geldi. Toplantıda Eskişehir'deki eğitim-öğretim faaliyetleri ve projelerle ilgili değerlendirmeler yapılırken  eğitim ile ilgili taleplerin karşılanması ve sorunların çözülmesine yönelik gerçekleştirilecek çalışmalar konuşuldu.

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü olarak yurt genelinde çok kapsamlı çalışmalar yürüttüklerini vurgulayan Ahmet İşleyen, "Yabancı dil eğitimi çalışmalarımızdan hafızlık projelerine, akademik ve mesleki çalışmalardan sportif etkinliklere kadar geniş bir eğitim öğretim hizmeti veriyoruz. Ayrıca kültür, sanat, edebiyat, tiyatro ve şiirden tutun da yapay zekâya, robotik kodlamaya kadar pek çok alanda yürüttüğümüz çalışmalar var. Burada önemli olan öğrencilerimizi yetenekleri doğrultusunda projelerle buluşturmaktır. Bu kapsamda öğrencilerimize hem akademik hem de mesleki alanda başarı ve kazanımlar sağlamış olacağız." dedi.

Daire Başkanımız Mustafa Yıldız'ın "Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokullarının Yönetim Süreçleri Bağlamında Yeniden Yapılandırılması: Okul Yönetişim ve Gelişim Modeli" konulu sunum yaptığı toplantı, Genel Müdürümüz Ahmet İşleyen'in öneri ve talepleri değerlendirmesi ile sona erdi.

Toplantının ardından Eskişehir Öğretmenevine geçen Genel Müdürümüz Ahmet İşleyen, burada sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile buluştu.Genel Müdürümüz başkanlığında gerçekleştirilen buluşmada; imam hatip liseleri ve iman hatip ortaokullarının akademik başarıları, sosyal, kültürel ve sportif etkinlikleri, uygulanan projeler, fiziki iyileştirmeler, Bakanlığımızın yaptığı protokollere bağlı iş birliklerinin yönetimi değerlendirildi.

26-10-202326-10-202326-10-202326-10-202326-10-202326-10-202326-10-202326-10-202326-10-2023

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35 Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.