Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

Genel Müdürümüz Dr. Ahmet İşleyen Kırşehir'de Bir Dizi Ziyarette Bulundu

Genel Müdürümüz Dr. Ahmet İşleyen, Kırşehir'i ziyaret ederek sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve eğitim yöneticileri ile bir araya geldi.
Genel Müdürümüz Dr. Ahmet İşleyen Kırşehir'de Bir Dizi Ziyarette Bulundu

Kırşehir ziyaretinde Vali Hüdayar Mete Buhara'yı makamında ziyaret eden Genel Müdürümüz Ahmet İşleyen daha sonra İl Millî Eğitim Müdürü Metin Alpaslan, İl Müftüsü Mehmet Yaman, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Yüksel Yılmaz ve ilçe millî eğitim müdürlerinin katılımıyla imam hatip ortaokulu ve imam hatip lisesi müdürleri ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Düzenlenen toplantıda Kırşehir'deki imam hatip ortaokulları ile Anadolu imam hatip liselerinin eğitim durumunun genel değerlendirilmesi, 2023 - 2024 eğitim ve öğretim yılı hazırlıkları ile ilgili istişarelerde bulunuldu. Genel Müdür İşleyen ilçe müdürleri ve okul müdürlerinin görüş, öneri ve taleplerini aldı.

Kırşehir İl Millî Eğitim Müdürlüğünü ziyaret eden Genel Müdürümüz Ahmet İşleyen daha sonra Abdülkadir Özcan Anadolu İmam Hatip Lisesinde incelemelerde bulunarak Kırşehir'deki ziyaretlerini tamamladı.

Bu ziyarette Genel Müdür Ahmet İşleyen'e Öğrenci ve Sosyal Etkinlikler Daire Başkanı Oğuzhan Özkan ve Özel Kalem Müdürü Mehmet Durmaz da eşlik etti.

03-08-202303-08-202303-08-2023

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35 Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.