Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

Genel Müdürümüz Dr. Ahmet İşleyen'in 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı

Genel Müdürümüz Dr. Ahmet İşleyen'in 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı

 Milletimizin bekası, şehitlik ve gazilik ruhu kazanmış bir kalbe sahip olan nesiller yetiştirmekle mümkündür. Şanlı tarihi boyunca, tüm zorluklara karşı hür yaşamayı, bağımsızlık ve istiklalini canı pahasına korumayı ilke edinen aziz milletimiz, bu uğurda "Ya şehit ol ya gazi!" düsturuyla girdiği her mücâdeleden zaferle çıkmıştır.

Gazilerimiz ve aziz şehitlerimizin yakınlarının, milletimize tevdi edilmiş en kıymetli emanetler olduğu bilinciyle onlara karşı her zaman vefa, samimiyet ve nezâket ile yaklaşmalıyız.

Vatanımız için canlarını hiç düşünmeden fedâ eden aziz şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş kahraman gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyor, hayatta olan gazilik mertebesi ile şereflenmiş gazilerimize de sağlıklı, uzun ömürler diliyorum.

 

                                                                                                                                                                                                             Ahmet İŞLEYEN
                                                                                                                                                                                                    Din Öğretimi Genel Müdürü

 19-09-2023

 

       

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35 Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.