Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

Genel Müdürümüz, Fotoğraf Yarışmasında Türkiye İkincisi Olan İmam Hatip Ortaokulu Öğrencisini Kabul Etti

Genel Müdürümüz, Fotoğraf Yarışmasında Türkiye İkincisi Olan İmam Hatip Ortaokulu Öğrencisini Kabul Etti

Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif YILMAZ, Sağlık Bakanlığının Millî Eğitim Bakanlığı işbirliğiyle düzenlediği yarışmanın “Ortaokul Fotoğraf Kategorisi”nde Türkiye ikincisi seçilen Bursa-Büyükorhan İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Halil İbrahim SAK’ı kabul etti.

 

Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk sağlığı Kurumu tarafından “Yeterli ve Dengeli Beslenme”, “Fiziksel Aktivite ve Sağlık Etkileri” konulu resim, fotoğraf ve video konulu yarışmanın “Ortaokul Fotoğraf Kategorisi”nde Türkiye ikincisi seçilen Halil İbrahim SAK’ı tebrik eden Nazif YILMAZ, imam hatip öğrencilerinin akademik, sosyal, kültürel ve mesleki başarılarının yanı sıra kültür ve sanat alanında da başarı elde etmesinde duyduğu memnuniyeti dile getirerek başarısından öğrenciyi dolayı kutladı.

 

Genel Müdürlük makamında gerçekleşen kabulde Bursa-Büyükorhan İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Osman ARSLAN ve öğrenci velisi Muhammed SAK da hazır bulundu. Nazif YILMAZ verdikleri emek ve destekten dolayı okul müdürü ve öğrenci velisine teşekkür etti.

 

 

Genel Müdür Nazif YILMAZ’ın Halil İbrahim SAK’a çeşitli hediyeler vererek ödüllendirdi. Kabul, hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu.

 

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.