Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

Genel Müdürümüz Mehmet Nezir Gül, "Eğitimde Tek Yürek" Çalışması Kapsamında Hayır Çarşısı Açılışına Katıldı

Genel Müdürümüz Mehmet Nezir Gül, "Eğitimde Tek Yürek" çalışması kapsamında deprem bölgesindeki kardeş okullar yararına düzenlenen hayır çarşısı açılışına katıldı.
Genel Müdürümüz Mehmet Nezir Gül,

Yenimahalle Şehit Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesinde "Eğitimde Tek Yürek" çalışması kapsamında geliri deprem bölgesindeki kardeş imam hatip ortaokulu ve lisesinde okuyan öğrencilerin çeşitli ihtiyaçlarında kullanılmak üzere hayır çarşısı düzenlendi.

Şehit Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi, Genel Müdürlüğümüzün "Eğitimde Tek Yürek" çalışması kapsamında deprem bölgesindeki kardeş okullarımız yararına düzenlenen hayır çarşısının açılışı 21 Mart tarihinde Genel Müdürümüz Mehmet Nezir Gül'ün katılımıyla gerçekleştirildi.

Hayır çarşısının açılışını yapan Genel Müdürümüz Mehmet Nezir Gül yaptığı konuşmada Kahramanmaraş merkezli depremler sonrasında milletimizin her bir feredinin ve kurumların âfetin yaralarını sarmak için her alanda gösterdiği birlik, beraberlik ve dayanışmanın önemine vurgu yaparak Genel Müdürlük olarak bölgedeki okulların gerek fiziki gerekse psikolojik açıdan desteklenmesi için "Eğitimde Tek Yürek" çalışmalarını başlattıklarını belirtti.

Ramazan ayı öncesinde öğrencilerimizin böyle bir faaliyet düzenlemelerinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Genel Müdürümüz Gül, emeği geçenlere teşekkür ederek hayır çarşısının açılışını yaptı. Ardından stantları tek tek gezen Genel Müdür Gül, iyilik hareketine destek oldu.

22-03-202322-03-202322-03-202322-03-202322-03-2023

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35 Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.