Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

Genel Müdürümüz Mehmet Nezir Gül'ün 2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılı Sonu Mesajı

Genel Müdürümüz Mehmet Nezir Gül'ün 2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılı Sonu Mesajı

 

Sevgili Öğrencilerimiz, 

Tüm yıl çalıştınız, yoruldunuz. Sizler, aldığınız notlardan ibaret değilsiniz. Sizlere olan inancımız sonsuz... İstediğinizde çok büyük işler başarabileceğinizi biliyoruz. Bu tatil döneminde öncelikle dinlenmenizi sonrasında ziyaret, seyahat, okuma ve gelecek yılın planlamalarını yaparak zaman geçirmenizi ümit ediyorum. Türkiye Yüzyılı sizlerin gayret, emek, samimiyet ve alın terinizle oluşacaktır.

Değerli Öğretmenlerimiz ve Yöneticilerimiz,

Yüksek enerji ve heyecan dolu desteğinizle başlayan eğitim ve öğretim yılının daha sonundayız.  Öğrencilerimiz için göstermiş olduğunuz gayret ve fedakârlık vesilesiyle sizlere en içten şükranlarımı sunuyorum.

Saygıdeğer Velilerimiz, 

Çocuklarınız ülkemizin en değerli varlıklarıdır. Genel Müdürlük olarak geleceğimizi inşa edecek çocuklarımızın ve sizlerin en büyük destekçisi olmaya devam edeceğiz.

Hepinize iyi tatiller, hayırlı gelecekler diliyorum sevgili öğrenciler...

 

 

 

Mehmet Nezir GÜL
Genel Müdür    

16-06-2023

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35 Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.