Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

Genel Müdürümüz Nazif Yılmaz 81 ilin Zümre Başkanları ile Dijital Ortamda Toplantı Yaptı

Genel Müdürümüz Nazif  Yılmaz 81 ilin  Zümre Başkanları ile Dijital Ortamda Toplantı Yaptı

Genel Müdürümüz Nazif Yılmaz ve Daire Başkanlarımız 81 ilimizdeki İHL Meslek Dersleri Zümre Başkanlarının katılımıyla 29 Nisan 2020 günü saat 14:00 te, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersi İl Zümre başkanları ile saat 15:30 da Bakanlığımız e-konferans sistemi üzerinden webinar  toplantı gerçekleştirdi.

 

Toplantılarda uzaktan eğitim süreci, okullarla irtibatlar, sınav hazırlıkları ve EBA eğitim materyalleri müzakere edildi.

 

Genel Müdürlüğümüzce öğretmenlerimiz için geliştirilen internet siteleri ve içerikleri hakkında bilgi verildi. Öğretmen ve öğrencilerimize daha kolay ulaşmak için genel müdürlüğümüz sosyal ağ hesaplarının tanıtımı yapıldı.

 

Genel Müdürümüz Nazif Yılmaz, uzaktan eğitim sürecinde okul müdürleri ve öğretmenlerin öğrenci ve velilerle iletişim halinde olmasının, belirli bir program dahilinde eğitim öğretim sürecinin organize edilmesinin ve verimli bir zaman yönetimi konusunda rehberlik ve motivasyon desteğinin önemini vurguladı.

 

Dijital ortamda düzenlenmiş olan toplantıda il zümre başkanları okullarda yaşanan sorunları genel müdürümüz ve ilgili daire başkanlarımıza ileterek, eğitim müzakerelerinde bulundular.

30-04-202030-04-2020

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.