Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

Genel Müdürümüz Nazif Yılmaz Başkanlığında Genel Müdürlük Personeliyle Toplantı Gerçekleştirildi

  Genel Müdürümüz Nazif Yılmaz başkanlığında Daire Başkanları ve Genel Müdürlük personelinin katılımıyla yapılan toplantıda pandemi süreciyle ilgili durum değerlendirmesi dijital ortamda yapıldı.
Genel Müdürümüz Nazif Yılmaz Başkanlığında Genel Müdürlük Personeliyle Toplantı Gerçekleştirildi

 

Genel Müdürümüz Nazif Yılmaz, uzaktan eğitim sürecinde, belirli bir program dahilinde eğitim öğretim sürecinin organize edilmesinin ve verimli bir zaman yönetimi konusunda rehberlik ve motivasyon desteğinin önemini vurguladı. Bu süreçte fedakârca çalışan personele teşekkür etti.

 

  

Daire Başkanlarımız tarafından uzaktan eğitim süreci, okullarla irtibat, sınav hazırlıkları, EBA eğitim materyalleri, uluslararası Anadolu imam hatip liseleri pansiyonlarındaki yabancı uyruklu öğrenciler ve söz konusu öğrenciler için yapılan çalışmalar anlatıldı.

 

  

Toplantı Genel Müdürlüğümüzce geliştirilen internet siteleri ve içerikleri hakkında bilgi verildi. Öğretmen ve öğrencilerimize daha kolay ulaşmak için Genel Müdürlüğümüz sosyal ağ hesaplarının tanıtımı yapıldı. 

 

 

28-05-2020

 

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.