Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

Genel Müdürümüz Nazif Yılmaz, ÖNDER İmam Hatipliler Derneği ile Öncü Gençlik ve Spor Kulübü Heyetini Genel Müdürlüğümüzde Ağırladı

Genel Müdürümüz Nazif Yılmaz imam hatiplerde yapılan çalışmalar ile Genel Müdürlüğün diğer hizmetleri hakkında katılımcıları bilgilendirdirirken Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet Nezir Gül, Genel Müdürlüğün çalışma alanı hakkında bilgilendirmede bulundu.
Genel Müdürümüz Nazif Yılmaz, ÖNDER İmam Hatipliler Derneği ile Öncü Gençlik ve Spor Kulübü Heyetini Genel Müdürlüğümüzde Ağırladı

Genel Müdürümüz Nazif Yılmaz, ÖNDER İmam Hatipliler Derneği Genel Başkanı Kamber Çal, Öncü Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Yavuz Kurt ile beraberlerindeki heyeti Genel Müdürlüğümüzde ağırladı.

 ÖNDER İmam Hatipliler Derneği Genel Başkanı Kamber Çal ve Öncü Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Yavuz Kurt derneklerinin çalışmaları hakkında bilgi verdi.

 Ziyaretre Genel Müdürlüğümüz Uluslararası Eğitim ve Öğretim Daire Başkanı Mustafa Yıldız, ÖNDER ve ÖNCÜ Gençlik ve Spor Kulübü yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.

 Genel Müdürülüğümüzdeki programın ardından Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet Nezir Gül, makamında ziyaret edildi.

 

18-11-202018-11-202018-11-2020

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.