Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

Genel Müdürümüz Nazif Yılmaz´ın Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Genel Müdürümüz Nazif Yılmaz´ın Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Saygıdeğer Okul Yöneticilerimiz,

Değerli Öğretmenlerimiz,

Kıymetli Velilerimiz,

Sevgili Öğrenciler;

 

Geleceğimizi, vatanımızı ve kutsal değerlerimizi emanet edeceğimiz nesillerin ilim, irfan ve ahlâkla yoğrulması için çalışacağımız yeni bir eğitim-öğretim yılına daha başlamış bulunuyoruz. Geleceğe dönük umutlarımızın kaynağı, ülkemizin güvencesi, varlığımızın, değerlerimizin ve kültürümüzün teminatı olan öğrencilerimiz için çok çalışacağımız muhakkaktır.

Her zaman öğrencilerimize mümkün olan en iyi eğitimi vermenin çabası içinde olan, milletimizin alın teri, emeği ve duaları ile her geçen gün kalitesini artırarak emin adımlarla geleceğe yürüyen okullarımızın nitelikli eğitim yarışında zirveleri zorlayacağına inanıyorum. "İki günü birbirine eşit olan zarardadır" hadis-i şerifini kendimize şiar edinerek geleceği inşa etme yolunda hep birlikte bu eğitim öğretim yılında da öğrencilerimize sunacağımız nice güzel imkânın heyecanını duyuyorum.

Bu duygular içerisinde, yeni eğitim öğretim yılının maddi ve manevi gayret göstererek öğrencilerinin en iyi şekilde yetişmesi için çaba harcayan eğitim yöneticilerimize, üstün fedakârlıklar göstererek geleceğimizi inşa eden öğretmenlerimize, eğitim öğretim sürecinde her türlü desteği sağlayan velilerimize, milletimizin ve insanlığın umut ışığı sevgili öğrencilerimize hayırlar getirmesini Yüce Allah'tan temenni ediyorum.

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.