Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

Hafızların Eğitim Gördüğü Anadolu İmam Hatip Liseleri İdarecileri ve Koordinatörleri ile Toplantı Gerçekleştirildi

Hafızların Eğitim Gördüğü Anadolu İmam Hatip  Liseleri İdarecileri ve Koordinatörleri ile Toplantı Gerçekleştirildi

Din Öğretim Genel Müdürümüz Nazif Yılmaz ,  Eğitim Politikaları Daire Başkanı İhsan Erkul'un katılımları ile  Hafızların Eğitim gördüğü Anadolu  İmam hatip Liseleri okul müdürleri ve koordinatörleri  ile Yetenek sınav süreci  ve uygulamaları, okullarımızda uygulanan güzel örnekler , karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri ile ilgili internet ortamında bir toplantı gerçekleştirildi.

Toplantıda Genel Müdürlüğümüzce "Hafız" öğrencilerin öğrenim gördüğü program kapsamında uygulanan programın geleceği ve geliştirilmesi için planlanan uygulamalar ile ilgili bilgi verildi. Toplantıya katılan ve sahada emek sarf eden idareci, öğretmenlere motivasyon desteğinin önemini vurgulayarak bu süreçte fedakârca çalışan personele teşekkür etti.

04-06-2020

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.