Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

Hafızlık projesi kapsamında Çankırı heyetinden Genel Müdür Yılmaz'a ziyaret

Hafızlık projesi kapsamında Çankırı heyetinden Genel Müdür Yılmaz'a ziyaret

Örgün Eğitimle Birlikte Hafızlık Projesi kapsamında,  Çankırı İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Arif Kırkpınar, Çankırı İl Müftü Yardımcısı Osman Demir ve beraberindeki heyet, istişarelerde bulunmak üzere Genel Müdür Dr. Nazif Yılmaz'ı ziyaret etti.

Ziyarette Genel Müdür Dr. Nazif Yılmaz, ekip ruhu ve iş birliğinin olduğu yerde başarının da beraberinde geldiğini, Çankırı'da bu ruhun oluştuğunu ve bu iş birliğinin güçlenerek sürdürülmesini arzu ettiklerini ifade etti.  

Görüş alışverişinde bulunulan ziyarette, Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Dekan Yardımcısı ve resmi proje danışmanı Doç. Dr. Mehmet Murat Karakaya ile Hafızlık Koordinatörü Zeynep Olgun, yürütülen projesinin hedefleri ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi paylaşımında bulundu. 

15-04-202115-04-2021

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35 Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.