Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

Hafızlık Projesi Kapsamında Manisa Heyetinden Genel Müdür Yılmaz'a Ziyaret

Hafızlık Projesi Kapsamında Manisa Heyetinden Genel Müdür Yılmaz'a Ziyaret

Örgün Eğitimle Birlikte Hafızlık Projesi kapsamında,  Manisa Akhisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Mermer, Akhisar Müftüsü Mahmut Sami Türkmenoğlu, Hilaliye Eğitim Vakfı Başkanı Abdullah Yılmaz ve beraberindeki heyet, istişarelerde bulunmak üzere Genel Müdür Dr. Nazif Yılmaz'ı ziyaret etti.

Ziyarette Genel Müdür Dr. Nazif Yılmaz, ekip ruhu ve iş birliğinin olduğu yerde başarının da beraberinde geldiğini, Manisa'da bu ruhun oluştuğunu ve bu iş birliğinin güçlenerek sürdürülmesini arzu ettiklerini ifade etti.  

Görüş alışverişinde bulunulan ziyarette, personelimiz Zeynep Olgun, Ahmet Turan ve Bahattin Güneyin Örgün Eğitimle Birlikte Hafızlık Projesi ile Hafızların Eğitim Gördüğü Anadolu İmam Hatip Liselerinin hedefleri ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi paylaşımında bulundu. 

03-06-202103-06-2021

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35 Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.