Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

Hedef 2022 YKS Felsefe Sınav ve Soru Rehberliği Online Paneli Gerçekleştirildi

Hedef 2022 YKS Felsefe Sınav ve Soru Rehberliği Online Paneli Gerçekleştirildi

Genel Müdürlüğümüze bağlı Anadolu imam hatip liselerinde yürütülen Hedef 2022 projesi kapsamında onuncu, on birinci ve on ikinci sınıfta öğrenim gören öğrencilerin bir üst öğrenime hazırlık sürecinin etkili ve verimli hale getirilmesini sağlamak, öğrencilerin motivasyonlarını arttırmak, sınavda yer alan konuları incelemek, yeni nesil soruları analiz etmek amacıyla Sınav ve Soru Rehberliği online panelleri gerçekleştirilmekte ve Genel Müdürlüğümüz youtube kanalından yayınlanmaktadır.

 

Hedef 2022 YKS Coğrafya Sınav ve Soru Rehberliği Online Paneli 5 Ocak 2022 tarihinde ve saat 20:00 da youtube kanalından canlı yayınla gerçekleştirilmiştir. Program Kani Ayvaz'ın moderatörlüğünde ve alanlarında uzman Dilek Demirbaş ve Ayhan Sever'in katılımlarıyla ve Hüseyin Kazan'ın katkılarıyla icra edilmiştir. Söz konusu panelde TYT ve AYT felsefe, sosyoloji, psikoloi ve mantık konularının yüzdelik dağılımları belirtilmiş, konu içerikleri analiz edilmiş ve ders çalışma taktikleri hakkında bilgiler verilmiştir.Konu anlatımları sonunda örnek sorular çözülmüş ve soruları çözmeye yönelik pratik bilgiler aktarılmıştır.

Hedef 2022 YKS Felsefe alanı Sınav ve Soru Rehberliği Online Paneline Genel Müdürlüğümüz YouTube kanalında ulaşılabilmektedir.

 

Panele ulaşmak için aşağıdaki linki tıklayınız.

 

https://www.youtube.com/watch?v=4H9SQmv-sWs

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35 Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.