Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

Hedef 2022 YKS Fizik Sınav ve Soru Rehberliği Paneli Gerçekleştirildi

Hedef 2022 YKS Fizik Sınav ve Soru Rehberliği Paneli Gerçekleştirildi

Genel Müdürlüğümüzce yürütülen Hedef 2022 projesi kapsamında  10,11,  ve 12.  sınıfta öğrenim gören öğrencilerin bir üst öğrenime hazırlık sürecinin etkili ve verimli hale getirilmesini sağlamak, öğrencilerin motivasyonlarını arttırmak, sınavda yer alan konuları incelemek, yeni nesil soruları analiz etmek amacıyla Sınav ve Soru Rehberliği online panelleri gerçekleştirilmekte ve Genel Müdürlüğümüz YouTube kanalından yayınlanmaktadır.

Hedef 2022 YKS Fizik Sınav ve Soru Rehberliği Online Paneli 25 Ocak 2022 tarihinde ve saat 20:00 da YouTube kanalından canlı yayınla gerçekleştirilmiştir. Program Hasan TÜRKER' in moderatörlüğünde ve alanlarında uzman öğretmenlerimiz Yunus GÜLEÇ ve Ayşe KARAMAN TAÇBAŞ' ın katılımlarıyla icra edilmiştir. Söz konusu panelde TYT ve AYT fizik konularının yüzdelik dağılımları belirtilmiş, konu içerikleri analiz edilmiş ve ders çalışma taktikleri hakkında bilgiler verilmiştir. Konu anlatımları sonunda örnek sorular çözülmüş ve soruları çözmeye yönelik pratik bilgiler aktarılmıştır.

Hedef 2022 YKS Fizik Dersi Sınav ve Soru Rehberliği Online Paneline Genel Müdürlüğümüz YouTube kanalında ulaşılabilmektedir.

 

Panele ulaşmak için aşağıdaki linki tıklayınız:

https://www.youtube.com/watch?v=1gKhEk2SUqw

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35 Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.