Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

İHH ve Yetim Vakfı'ndan Genel Müdür Yılmaz'a ziyaret

İHH İnsani Yardım Vakfı Genel Başkanı Av. Bülent Yıldırım ve Yetim Vakfı Başkanı Mehmet Gülsatar, Genel Müdür Nazif Yılmaz'ı ziyaret etti.   
İHH ve Yetim Vakfı'ndan Genel Müdür Yılmaz'a ziyaret

İHH İnsani Yardım Vakfı Genel Başkanı Bülent Yıldırım, Yetim Vakfı Başkanı Mehmet Gülsatar ve beraberindeki heyet, nezaket ziyaretinde bulunmak amacıyla Genel Müdür Nazif Yılmaz'ı ziyaret etti. Ziyarette Daire Başkanı Mustafa Yıldız da bulundu.  

Din Öğretimi Genel Müdürlüğünde gerçekleştirilen görüşmede Yılmaz, eğitim öğretim faaliyetlerine ilişkin Genel Müdürlük tarafından yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi.  

İHH Genel Başkanı Yıldırım ve Yetim Vakfı Başkanı Gülsatar da insani yardım konusunda Türkiye'de ve dünyada yaptıkları çalışmalara ilişkin bilgiler aktardılar.   

Genel Müdür Yılmaz, her iki heyete ziyaretlerinden ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirirken, her iki başkan da misafirperverliklerinden ötürü Yılmaz'a teşekkür etti.  

18-03-2021

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35 Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.