Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

LGS ve YKS Öğrencileri İçin "Sınav Doktoru 3 Online Paneli" Yapıldı

Genel Müdürlüğümüzce  LGS ve YKS'ye hazırlık sürecinde öğrenci ve velilerimize rehberlik etmek amacıyla Dr. Faruk Öndağ katılımıyla "Sınav Doktoru 3 Online Paneli" gerçekleştirildi.   
LGS ve YKS Öğrencileri İçin

Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüzce LGS ve YKS'ye hazırlık sürecinde öğrenci ve velilerimize rehberlik etmek amacıyla 14 Nisan 2022 tarihinde Din Öğretimi Genel Müdürlüğü personeli Nilda Çağan'ın moderatörlüğünde Dr. Faruk Öndağ' ın katılımıyla LGS ve YKS Öğrencileri İçin Sınav Doktoru 3 online paneli gerçekleştirildi.Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Youtube kanalından canlı yayınlanan programda sınava hazırlık sürecinde dikkat edilmesi gereken hususlar ve motivasyonun nasıl sağlanacağı hakkında bilgiler aktarıldı.

Dr. Faruk ÖNDAĞ konuşmalarında; hayatın her aşamasının bir sınav olduğunu bu sınavların  değerli olduğunu; ancak hayatın olağan akışında stres ve kaygıyı doğru yöneterek değerlendirilmesi gerektiğine dikkat çekti. Ayrıca çalışma, emek, azim, inanç ile başarı ve mutluluğu elde edilebileceğini vurguladı.

LGS ve YKS Öğrencileri İçin Sınav Doktoru 3 Online Panelini Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Youtube kanalında, https://www.youtube.com/watch?v=9i_aktbqDBM adresinden izleyebilirsiniz.

LGS ve YKS Öğrencileri İçin Sınav Doktoru 4 Online Paneli 21 Nisan 2022 tarihinde YouTube canlı yayın serisine devam edecektir.

 

 

 

 

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35 Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.