Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

Genel Müdürümüz Mehmet Nezir Gül, Ankara'da Gerçekleştirilen Kitap Yazım Çalıştayı'na Katıldı

Genel Müdürümüz Mehmet Nezir Gül,  Ankara'da Gerçekleştirilen Kitap Yazım Çalıştayı'na Katıldı

Genel Müdürlüğümüzce İstanbul, Bursa, Sivas, Konya ve Ankara'da oluşturulan komisyonlarca hazırlanan ve incelenmesi amacıyla Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı'na başvurusu yapılacak olan ders kitapları ve dijital içeriklerin (27 ders kitabı panel kitabı, 5 ders kitabı eğitim aracı) yazım ve tasarımlarına son şeklini vermek amacıyla 08-12 Ağustos tarihleri arasında Başkent Öğretmenevi'nde Kitap Yazım Çalıştayı Genel Müdürümüz Mehmet Nezir Gül'ün katılımıyla Ankara'da başladı.

Açılış konuşmasında Genel Müdürümüz ders kitabı yazımı ve materyal geliştirme çalışmalarının eğitimdeki önemine değindi. Gül, yoğun gayretlerle çalışan komisyon üyelerine teşekkürlerini iletti.  

İlgili çalıştaya Genel Müdürlüğümüz Programlar ve Öğretim Materyalleri Daire Başkanlığı personeli ile İstanbul, Bursa, Konya, Ankara ve Sivas illerindeki kitap yazım komisyonlarındaki yazar, dil uzmanı, program geliştirme uzmanı, rehberlik uzmanı, ölçme ve değerlendirme uzmanı ve tasarımcıların katılımıyla çalışmalara başlandı.

08-08-202208-08-202208-08-2022

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35 Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.