Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

Bakan Yardımcımız Sayın Osman Sezgin, Genel Müdürlüğümüzde Toplantı Gerçekleştirdi

Millî Eğitim Bakan Yardımcımız Sayın Osman Sezgin, kendisine bağlı olan Bakanlık Birimlerinin amirleriyle Genel Müdürlüğümüzde toplantı yaptı.   
Bakan Yardımcımız Sayın Osman Sezgin, Genel Müdürlüğümüzde Toplantı Gerçekleştirdi

Bakan Yardımcımız Sayın Osman Sezgin başkanlık ettiği toplantıda Din Öğretimi Genel Müdürlüğü, Ortaöğretim Genel Müdürlüğü ile Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünde yapılan çalışmalar, deprem bölgesine yönelik gerçekleştirilen iş ve işlemler, önümüzdeki süreçte Genel Müdürlüklerin bireysel ve ortak yapacağı çalışmalar değerlendirildi.  

Bakan Yardımcımız Sayın Osman Sezgin'in başkanlığındaki toplantıya Genel Müdürümüz Mehmet Nezir Gül, Ortaöğretim Genel Müdürü Halil İbrahim Topçu, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Cemal Özdemir katıldı.

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35 Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.