Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

Genel Müdürümüz Ahmet İşleyen'den 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı Mesajı

Genel Müdürümüz Ahmet İşleyen, 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı'nın başlaması vesilesiyle mesaj yayımladı. İşleyen mesajında öğrenci, öğretmen, yönetici ve velilere seslendi:
Genel Müdürümüz Ahmet İşleyen'den 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı Mesajı

Değerli Öğretmenler, Sevgili Öğrenciler ve Kıymetli Veliler,
2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı'nın başlamış olmasının sevinci, heyecanı ve mutluluğuyla sizleri selamlıyorum. 

Eğitim ve öğretim yılına başlayan tüm öğrencilerimize "aramıza hoş geldiniz" diyor, eğitim yolculuklarının başarılı ve güzel geçmesini diliyorum. 

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü olarak sevgili öğrencilerimizin geleceğe güvenli adımlarla yürümesi ve iyi bir eğitim hayatı geçirmesi için çalışıyoruz. Hedefimiz, her bir çocuğumuzun kendi potansiyelini gerçekleştirebilmesini sağlamaktır. Bu hedef doğrultusunda yenilenmiş, iyileştirilmiş ve güçlendirilmiş okul iklimiyle yeni eğitim öğretim dönemine güçlü bir şekilde hazırız. 

Değerli Öğretmen ve Yöneticilerimiz,
Yeni eğitim ve öğretim yılına yüksek enerji ve heyecan dolu desteğinizle başlıyoruz. Öğrencilerimize göstereceğiniz hassasiyet ve fedakârlıktan ötürü sizlere en içten şükranlarımı sunuyorum. Geleceği inşa edecek çocuklarımızın yetişmesinde en büyük emeği ve payı olduğuna inandığımız siz değerli öğretmenlerimizin daima yanında ve en büyük destekçisi olmaya devam edeceğiz. 

Sevgili Öğrencilerimiz,
Enerji dolu ve dinlenmiş olduğunuzu umuyorum. Heyecan ve azimle öğrenme yoluna girip başarı dolu günler yaşamanızı diliyorum.

Kıymetli Velilerimiz,
Çocuklarınız ülkemizin en değerli varlıklarıdır. Genel Müdürlük olarak geleceğimizi inşa edecek çocuklarımızın ve sizlerin en büyük destekçisi olmaya devam edeceğiz. 

2023-2024 eğitim ve öğretim yılımızın ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyor, eğitim ailemize sağlıklı ve başarılı bir yıl diliyorum.

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35 Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.