Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

Genel Müdürümüz Ahmet İşleyen, Hafızlık Yarışması Türkiye Birincisi Öğrencimizi Kabul Etti

Genel Müdürümüz Ahmet İşleyen, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından düzenlenen 2023 yılı Hafızlık Yarışmasında Türkiye Birincisi seçilen Şehit Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi ortaokul 7. sınıf öğrencisi Hafize Hanife Alara Uyar ile öğretmen ve yöneticileri Genel Müdürlüğümüzde kabul etti.
Genel Müdürümüz Ahmet İşleyen, Hafızlık Yarışması Türkiye Birincisi Öğrencimizi Kabul Etti

Genel Müdürümüz Ahmet İşleyen, öğrencimiz Hafize Hanife Alara Uyar'ı, okul müdürü Yaşar Keskin'i, müdür yardımcısı Zehra Kuaybe Sur'u, Kur'an Kursu yöneticisi Rabia Değirmenci'yi ve Kur'an Kursu öğreticisi Kevser Dülger'i makamında ağırlayarak öğrenci ve söz konusu başarıda emeği olan herkesi tebrik etti.

Genel Müdürümüz Dr. Ahmet İşleyen tarafından öğrencimiz Hafize Hanife Alara Uyar'a hediye takdim edildi ve öğrencimizin hafızlığının muhafazası, Kur'an'ın anlaşılması ve yaşanması için tavsiyelerde bulundu. Daire Başkanımız İhsan Erkul, öğrencimizin hafızlık başarısının yanı sıra akademik eğitimde de aynı düzeyde başarının sağlanması temennilerinde bulundu.

22-09-202322-09-202322-09-2023

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35 Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.