Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

İmam Hatip Okulları İyi Örnekler Sayfamız ve Din Öğretimi Portalımız

İmam Hatip Okulları İyi Örnekler Sayfamız ve Din Öğretimi Portalımız

 dinogretimiokullar.meb.gov.tr 

Anadolu imam hatip liseleri ve imam hatip ortaokullarında gerçekleştirilen; Akademik, Değerler Eğitimi / Sosyal ve Kültürel, Sanat ve Spor, Meslekî, Öğretmenler ve Yöneticiler, Eğitim Ortamları, Paydaşlarla İşbirliği alanlarındaki “özgün çalışmalar, örnek uygulamalar ve farkındalık oluşturan haberler”in paylaşılması ve yaygınlaştırılması amacıyla hayata geçirdiğimiz internet sayfamız.

Okullarımızın internet sayfalarında haber yaparak tarafımıza bildirdiği çalışmalar incelenerek, tüm Türkiye´ye örnek teşkil etmesi ve iyiliği yayma adına sayfamızda paylaşılmaktadır.

 

 

 dinogretimi.meb.gov.tr 

Öğrencilerimizin millî, manevi, ahlâki ve insani değerleri benimseyen, okuyan, düşünen, yorumlayan, medeniyet tarihi ve kültürel mirasına sahip çıkan bireyler olarak yetişmelerini sağlayacak akademik, bilimsel, mesleki, sosyal, kültürel, sanatsal, sportif yarışma ve etkinliklerin duyurulması, gerekli olan her türlü içeriğin paylaşılması, başvuruların alınması, sonuçlarının açıklanması amacıyla oluşturduğumuz Din Öğretimi Portalımız.

Portalda, "40 Şair 40 Şiir Etkinlikleri", "Dost Kitaplar Dost Öğrenciler: Okuyan 7´ler" kitap okuma etkinliği, "Mesleki Yarışmalar", "Arapça Bilgi ve Etkinlik Yarışmaları", "40 Hadis Etkinlikleri", "Genç Sesler" musiki etkinliği, "Genç Fikirler" öğrenci paneli, münazara etkinlikleri gibi faaliyetler, öğretmen, öğrenci ve diğer eğitim paydaşlarının kullanımına sunulmuştur.

 

 

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35 Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.