Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

Öğretmen Yaz Eğitim Etkinlikleri Katılımcı Listesi Açıklandı

2018 Yaz Öğretmen Okuma Etkinlikleri Katılımcı Listesi Açıklandı
Öğretmen Yaz Eğitim Etkinlikleri Katılımcı Listesi Açıklandı

Genel Müdürlüğümüzce; nitelikli ve kaliteli bireylerden oluşacak bir toplumun inşasında önemli bir görev ifa eden öğretmenlerimizin daha mutlu ve üretken olmalarını sağlamak, mesleki ve entelektüel anlamda gelişimlerine katkı vermek amacıyla 10 Temmuz - 04 Ağustos 2018 tarihlerinde Öğretmen Yaz Eğitim Etkinlikleri gerçekleştirilecektir.

Öğretmen Okuma Etkinliklerinde Kur´an Tilâveti ve Tashih-i Huruf, Arapça Dil Etkinlikleri, Hafızlık Pekiştirme, Fıkıh Okumaları, Hadis Okumaları, Tefsir Okumaları, Bilim ve Medeniyet Tarihi Okumaları, Edebiyat Okumaları, Felsefe ve Hikmet Okumaları, Fikir ve Hareket Öncüleri Okumaları, Gönül Coğrafyası Okumaları, Maarif Okumaları, Sanat ve Kültür Okumaları ve Yöneticilik Sanatı Okumaları gibi farklı alanlarda ilmî, manevî, edebî, kültürel, sanatsal ve meslekî gelişim okuma programları; seminer, konferans ve söyleşiler; sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif etkinliklerle zenginleştirilmiş programlar uygulanmaktadır.

Okuma Etkinlikleri Çanakkale, Kastamonu, İzmir, İstanbul, Antalya, Kocaeli ve Rize illerindeki 9 etkinlik merkezinde ve 14 farklı alanda gerçekleştirilecektir.

 

>> Katılımcı Listesi İçin Tıklayınız <<

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35 Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.