Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

"İmam hatip okulları başarılı örnekler sergisi" başvuru süresi 18 Haziran tarihine kadar uzatıldı

Millî Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce, imam hatip okullarındaki başarılı örneklerin ve model uygulamaların tanıtılması ve yaygınlaştırılması amacıyla Başarılı Örnekler Sergisi için başvuru süresi 18 Haziran Cuma gününe kadar uzatıldı.  


Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından okullardaki öğrencilerin öğrenmesine ve akademik gelişimine katkı sağlayan, bilimsel faaliyetler ile sistemli bir şekilde ilerlemeyi öğreten, sosyal-kültürel-sanatsal ve sportif faaliyetler ile öğrencilerin gelişimini destekleyen, değerleri davranış haline getiren bireyleri yetiştiren, toplumsal sorumluluk ve gönüllülük programlarını hayata geçiren, öğretmen ve yöneticilerin mesleki gelişimi yoluyla kurumsal kapasitelerini artıran, proje uygulamaları ile ihtiyaç duyulan bir alana yönelik çözüm üreten ve okullarda değişim ve dönüşüm gerçekleştiren başarılı örneklerin ve model uygulamaların teşvik edilmesi, tanıtılması ve yaygınlaştırılmasına katkı sağlaması amacıyla gerçekleştirilen İmam Hatip Okulları Başarılı Örnekler Sergisi Çağrısı'na Anadolu İmam Hatip Liseleri (Proje Okulları) başvurabilecek.

  • Akademik Gelişim ve Bilimsel Faaliyet
  •  Sosyal-Kültür-Sanat-Spor
  •  Değerler Eğitimi
  • Kurumsal Kapasite ve Fiziki Ortam
  • Ar-Ge ve Proje Uygulamaları, olmak üzere 5 tematik alanda yapılacak sergi çağrısı başvuruları 18 Haziran 2021 tarihine kadar devam edecektir. Başvurular Genel Müdürlük Kalite Takip Sistemi (KTS) üzerinden gerçekleştirilecek.

Sergi ile ilgili detaylı bilgilere http://dogmprojeler.meb.gov.tr/ProjeDetay.aspx?id=10 adresinden ulaşılabilir. 

07-06-202107-06-2021

 

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35 Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.