Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

İmam Hatip Okulları Başarılı Örnekler Sergisi'nde Birinciler Belirleniyor

İmam Hatip Okullarındaki başarılı örneklerin ve model uygulamaların teşvik edilmesi, tanıtılması ve yaygınlaştırılmasına katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirilen İmam Hatip Okulları Başarılı Örnekler Sergisi'nde her tematik alandaki birincilerin belirleneceği oylama başladı.
İmam Hatip Okulları Başarılı Örnekler Sergisi'nde Birinciler Belirleniyor

Değerlendirmeler sonucu belirlenen 50 başarılı örnek arasından başvuru metni ve video çekimleri sonucunda oylamaya alınan her tematik alandan üç başarılı örnek; öğrenci, öğretmen ve veliler başta olmak üzere kamuoyu tarafından oylanarak birinci, ikinci ve üçüncü olan başarılı örnekler belirlenecek.

Bir IP adresinden her alan için yalnızca bir oy kullanılabilecek oylamaya https://dogmprojeler.meb.gov.tr/argePuanlama.aspx adresinden 7 Ekim'e kadar erişilebilecek.

02-10-2021

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35 Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.