Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

İmam Hatip Okulları Pansiyon Yöneticiliği Semineri'nin ikincisi yapıldı

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Öğrenci İşleri ve Sosyal Etkinlikler Daire Başkanı Abdülhalik Baş, İmam Hatip Okulları Pansiyon Yöneticiliği Semineri'nde pansiyonlu okul müdür yardımcılarıyla ikinci kez bir araya geldi.         
İmam Hatip Okulları Pansiyon Yöneticiliği Semineri'nin ikincisi yapıldı

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Öğrenci İşleri ve Sosyal Etkinlikler Daire Başkanlığınca pansiyonlu okullara yönelik düzenlenen seminerin ikincisi 26 ildeki pansiyonlu imam hatip okulları müdür yardımcılarının katılımıyla gerçekleşti.      Çevrim içi olarak gerçekleştirilen seminerin açılışında konuşan Daire Başkanı Abdülhalik Baş, 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin yıl dönümü dolayısıyla şehit ve gazileri rahmet ve minnetle anarak yaptığı konuşmada, pansiyon yönetiminin zor ve meşakkatli ve bir o kadar da gönül işi olduğunu belirtti.   pansiyonların sağladığı imkanlardan söz ederek öğrenciler için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan çalışmalara devam edilmesi gerektiğini söyledi. Baş, seminere ilginin yoğun olmasından dolayı katılımcılara teşekkür etti.        Seminerde e-Ambar modülü tanıtımı, Pansiyon Bütçesi, Yatırım ve Donatım İşlemleri, Parasız Yatılılık ve Bursluluk İş ve İşlemleri ile ilgili sunumlar yapıldı. Şube Müdürü Volkan Çetin'in e-Ambar modülünün kullanımına yönelik yaptığı sunumun ardından Şube müdürü Ömer Şengül, "Parasız Yatılılık ve Bursluluk İş ve İşlemleri"ni anlattı. Şube Müdürü Hüseyin Demirbaş ise donatım işlemlerini anlattı. Şube müdürü Oğuz Dömeke'nin Pansiyon Bütçesi'ne ilişkin sunumunun ardından sonra soru-cevap bölümüne geçildi. Okul yöneticilerinin karşılaştıkları sorunlar, ilgili şube müdürlerinin verdikleri cevaplarla program sona erdi.    

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.