Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

'İnovasyon Atölyeleri Eğitici Eğitimi'Ankara Kalkınma Ajansı Tarafından Kabul Edildi

Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüz Araştırma-Geliştirme ve Projeler Daire Başkanlığı  ve Ankara İl MEM Arge birimi tarafından ortak yazılan  "İnovasyon Atölyeleri Eğitici Eğitimi" projesi Ankara Kalkınma Ajansı Teknik Destek Programı 6. Dönem Başvuruları kapsamında kabul gördü.
'İnovasyon Atölyeleri Eğitici Eğitimi'Ankara Kalkınma Ajansı Tarafından Kabul Edildi

Hisar Projesi kapsamında 231 öğretmenimiz "Eğitici Eğitimi" aldı. Şu ana kadar 70 ilimizde 373 Hizmet içi eğitim verilerek 5826 öğretmenimize ulaşıldı.

Temel seviye olan  bu eğitimin ardından açılan İnovasyon Atölyelerinde daha verimli ve başarılı eğitim verilmesi için "İnovasyon Atölyeleri Eğitici Eğitimi" planlandı. 

 Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüz Araştırma-Geliştirme ve Projeler Daire Başkanlığı ve Ankara İl MEM Arge birimi tarafından ortak yazılan  "İnovasyon Atölyeleri Eğitici Eğitimi" projesi Ankara Kalkınma Ajansı Teknik Destek Programı 6. Dönem Başvuruları kapsamında kabul gördü.

Bu kapsamda 60 Öğretmenimiz 54 saatlik İnovasyon Atölyeleri Eğitici Eğitimi alarak, kendi materyallerini geliştirerek İnovasyon Atölyelerini daha etkin kullanacaklar. 

Ankara Kalkınma Ajansı teknik desteği alan projemiz Ankara'ya hayırlı olsun.

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35 Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.