Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

İstanbul'da Çifte Hafızlık İcazet Merasimi

Genel Müdürlüğümüz ve Diyanet İşleri Başkanlığı Eğitim Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile iş birliği çerçevesinde yürütülen Örgün Eğitimle Birlikte Hafızlık Projesi, örgün eğitime devam eden ve aynı zamanda hafızlık yapmak isteyen öğrencilerin, hafızlık eğitimi ile hafızlık sonrası eğitim öğretim süreçlerinin etkin, verimli ve sistematik bir şekilde gerçekleştirilmesini, mesleki, akademik, sosyal, kültürel, sportif ve ahlaki gelişimlerinin desteklenmesini amaçlamaktadır.
İstanbul'da Çifte Hafızlık İcazet Merasimi

Bu amaç kapsamında düzenlenen ve Genel Müdürümüz Dr. Nazif Yılmaz'ın da katılım sağladığı Hafızlık İcazet Merasiminde İstanbul Üsküdar Şehit Ayşe Aykaç Kız AİHL (bünyede İHO) ve Kur'an Kursunda 45 öğrenci; İstanbul Başakşehir Şehit Haki Aras Kız AİHL (bünyede İHO) ve Kur'an Kursunda 41 öğrenci hafızlık belgesi aldı.   

Törene Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Ahmet Emre BİLGİLİ, Diyanet İşleri Başkanlığı Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu Başkanı Osman ŞAHİN, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Levent YAZICI ve birçok davetli katıldı. 

Öğrencilerimizi tebrik eder, emeği geçenlere teşekkür ederiz.

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35 Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.