İstanbul´daki Uluslararası Anadolu İmam Hatip Liselerimizde Öğretmen ve Öğrencilerimizle Buluştuk
![İstanbul´daki Uluslararası Anadolu İmam Hatip Liselerimizde Öğretmen ve Öğrencilerimizle Buluştuk](/meb_iys_dosyalar/2019_01/09173514_FB_IMG_1545853345960_1.jpg)
Uluslararası Eğitim ve Öğretim Daire Başkanımız Mustafa Yıldız, İstanbul´daki Uluslararası Anadolu İmam Hatip Liselerimizle buluştu.
Daire Başkanımız Yıldız; Pendik’teki Uluslararası Pendik Kız AİHL, Bayrampaşa’daki Uluslararası Kaptan Ahmet Erdoğan AİHL, Bahçelievler’deki Uluslararası Şehit Mehmet Karaaslan AİHL ve Fatih’teki Uluslararası Fatih Sultan Mehmet AİHL’ye ziyaret gerçekleştirdi; yönetici, öğretmen ve öğrencilerle uluslararası Anadolu imam hatip liseleri hakkında istişare ve değerlendirmede bulundu.