Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

LGS rehber öğretmenlerle motivasyon paneli

Din Öğterimi Genel Müdürlüğünce, LGS rehber öğretmen/psikolojik danışmanlarla sınava iki hafta kala motivasyon paneli düzenlendi. 
LGS rehber öğretmenlerle motivasyon paneli

Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce, LGS kapsamında yapılacak merkezi sınava girecek öğrencilere yönelik,  sınava hazırlık sürecinde öğrenci ve velilerin yanında olmak, onlara rehberlik etmek amacıyla düzenlen panelde, imam hatip ortaokulu öğrencileriyle rehber öğretmen/psikolojik danışmanlarla bir araya geldi.

Çevrim içi olarak gerçekleştirilen ve YouTube'da canlı olarak yayımlanan LGS motivasyon seminerinde uzmanlar,  öğrencilerden gelen sorulara cevap vererek sınava iki hafta kala öğrencilere çeşitli tavsiyelerde bulundular. 

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü "Hedef 2021" Koordinatörleri tarafından düzenlenen panele, Din Öğretimi Genel Müdürlüğü  Eğitim Ortamlarının ve Öğrenme Süreçlerinin Geliştirilmesi Daire Başkanı İhsan Erkul, Hedef 2021 koordinatörleri,rehber öğretmen/ psikolojik danışmanlar ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Motivasyon seminerinin videosuna ulaşmak için tıklayınız.

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35 Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.