Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

Millî Eğitim Bakan Yardımcısı Sayın Mustafa Safran'ı Genel Müdürlüğümüzde Ağırladık

Millî Eğitim Bakan Yardımcısı Sayın Mustafa Safran'ı Genel Müdürlüğümüzde Ağırladık

 

Millî Eğitim Bakanı ve Bakan Yardımcılarının sorumlu olduğu birimlerin yeniden belirlenmesiyle birlikte Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüzün bağlandığı Millî Eğitim Bakan Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Mustafa Safran'ı Genel Müdürlüğümüzde ağırladık.

Genel Müdürümüz Nazif Yılmaz, Genel Müdürlüğümüzün çalışmaları hakkında sunum gerçekleştirdi. Sunumda daire başkanlarımız da hazır bulundu.

Bakan Yardımcısı Mustafa Safran yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti ifade ederek Genel Müdürlüğümüzün gelecek vizyonuyla ilgili ufuk açıcı değerlendirme ve önerilerde bulundu.

Bakan Yardımcımız Sayın Mustafa Safran'ın Genel Müdürlüğümüzü ziyareti, Genel Müdürümüz Nazif Yılmaz'ın hediye takdimi ve hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

Bakan Yardımcısı Sayın Mustafa Safran, Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün yanı sıra Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü, Ortaöğretim Genel Müdürlüğü, Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü, Temel Eğitim Genel Müdürlüğü ile Yükseköğretim ve Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürlüğünden sorumlu Bakan Yardımcısı olarak görevine devam ediyor.

 

26-09-201926-09-201926-09-201926-09-2019

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.